Związek Polskich Artystów Plastyków  - http://www.zpap.org.pl/

Stowarzyszenie Akwarelistów Polskich  - http://sap-art.pl/

Stowarzyszenie Pastelistów Polskich  - http://www.spp.art.pl/

Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej  - http://stgu.pl/

Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików - http://www.zpamig.com/index.html


artdone - strona o sztuce, muzeach, wystawach ... - http://artdone.wordpress.com/

Art in Brief  - http://artinbrief.pl/

art-trakt  - http://www.arttrakt.pl/

Blog konserwatorów Muzeum Narodowego w Warszawie  - http://blog-konserwacja.mnw.art.pl/

EKSPERT SZTUKI  - http://ekspertsztuki.eu/

Fundacja Andrzeja Wróblewskiego  - http://www.andrzejwroblewski.pl/

Fundacja Profile  - http://www.fundacjaprofile.pl/index.php

Galeria Browarna  - http://galeriabrowarna.blogspot.com/

Galeria Malarstwa Polskiego  - http://www.pinakoteka.zascianek.pl/

Kompas Sztuki - http://www.kompassztuki.pl

Międzynarodowe Centrum Kultury  - http://www.mck.krakow.pl/main-page

Modessqe  - http://modessqe.com/

Muzealnictwo  - http://muzealnictwo.com/

Otwarta Zachęta  - http://otwartazacheta.pl/

Polish Printmaking  - http://www.polishprintmaking.com/

sosm.pl (strona o sztuce miejskiej)  - http://sosm.pl/

Stowarzyszenie Otwarta Pracownia  - http://www.otwartapracownia.com/

Wydawnictwo "83 lata Pracowni Liternictwa i Typografii ASP w Krakowie" - w całości  - http://issuu.com/plitkrakow/docs/wydawnictwo_liternictwo_i_typografia_asp_krakow?mode=window&printButtonEnabled=false

Zachęta Sztuki Współczesnej  - http://www.zachetaszczecin.art.pl/

 


China Online Museum  - http://www.chinaonlinemuseum.com/

Google Art Project  - http://www.googleartproject.com/

The Art Loss Register  - http://www.artloss.com/